Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

O nás

Sme mladá, dynamická firma založená v r. 2009 ako logický posun v činnosti spoločníkov, ktorí do tej doby podnikali samostatne formou fyzických osôb. Pôvodným smerom podnikania bolo primárne zabezpečovanie rozvoja a obnovy bytového fondu. Založením spoločnosti Eurostav Slovakia, s. r. o. sa zároveň rozšírili aj predmety podnikania, a to najmä o podporu našich existujúcich činností – predaj zatepľovacích systémov a príslušenstva.

História našej spoločnosti je však tvorená ľuďmi, ktorí majú bohaté skúsenosti z rozličných stavebných činností. Podieľali sme sa na príprave a realizácií desiatok rekonštrukcií a komplexných regenerácií budov. Preto môžeme v súčasnosti garantovať vysokú profesionalitu a kvalitu prevedenia našich služieb.

Neustále rozširujeme sieť svojich partnerov tak, aby nami poskytované služby dosahovali najvyšší štandard a stali sa akousi mierkou pre prvotriednu realizáciu obnovy Vašej budovi. V tejto súvislosti sme pripravení poskytnúť a zabezpečiť pre Vás aj široké spektrum podporných stavebných činností.

Nájdete nás v našich priestoroch v Bytči na ulici 1. Mája 65/17, prípadne kontaktujte našu novootvorenú pobočku v Nitre na Ďumbierskej 13.